Pokochaj swój nowy samochód dzięki takim inteligentnym wskazówkom na zakupy

Odrobina wiedzy pomaga we wszystkich sytuacjach życiowych.

Nie inaczej jest z kupnem samochodu! Oznacza to, że musisz przeczytać porady ekspertów, jak wyszczególniono poniżej, aby upewnić się, że kupując ten samochód, naprawdę wiesz, co robisz i jak uzyskać najlepszą ofertę.Idź do różnych dealerów, zanim zdecydujesz się na jeden. Inny dealer może być w stanie uzyskać lepszą cenę na wybrany samochód i może prowadzić różne promocje. Wypróbuj trzy lub cztery w swojej okolicy, a nawet jeśli będziesz musiał podróżować trochę dalej, może być tego wart.Poproś dealera samochodowego, aby pokazał Ci raport z historii pojazdu. Dzięki temu dowiesz się, czy pojazd miał wypadek lub czy został odwołany. Może również pokazać, jakie naprawy zostały wykonane i kiedy zostały wykonane, aby dokładnie wiedzieć, co kupujesz.Nie kupuj samochodu tylko dlatego, że jest to dobry interes. Musisz mieszkać z tym samochodem po zabraniu go do domu, więc musi to być coś, co naprawdę lubisz i co działa dla Ciebie i Twojej rodziny. Musisz także upewnić się, że naprawdę Cię na to stać.Zanim postawisz stopę w salonie, poszukaj informacji w Internecie. Sprawdź strony internetowe pobliskich dealerów i zanotuj ich cenę podaną dla wybranego pojazdu, a także wszelkie oferty specjalne, które mogą oferować. Posiadanie tych informacji do Twojej dyspozycji będzie cennym atutem, gdy przyjdzie czas na negocjacje ze sprzedawcą.Dowiedz się, czego potrzebujesz w swoim pojeździe, zanim wyruszysz na parking. Szukaj informacji online, aby zobaczyć, co jest najlepsze dla Twojego budżetu i rodziny. Będziesz mieć też lepsze wyobrażenie o cenie, jaką chcesz zapłacić za pojazd.Nie wyłączaj się z samochodu, ponieważ jest używany. Większość ludzi nie chciałaby niczego więcej, jak tylko kupić nowy, lśniący samochód. Pokochaj swój nowy samochód dzięki takim inteligentnym wskazówkom na zakupy

Ale czy jest to naprawdę możliwe w twojej sytuacji finansowej? Wiele używanych samochodów jest w porządku i nie złamie kręgosłupa tak bardzo, jak nowy samochód.Rozważ sprzedaż samochodu prywatnie, zamiast wymieniać go na nowy samochód, który chcesz.

Prawie zawsze dostaniesz więcej za swój samochód w drodze prywatnej sprzedaży niż w przypadku wymiany. Nawet jeśli dealer sprawia wrażenie, że oferuje ci świetną wymianę wartości, prawdopodobnie podniesie cenę w innym miejscu, aby nadrobić za różnicę.Nie kieruj naprawdę drogim samochodem do dealera, gdy chcesz kupić inny samochód. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz handlować pojazdem. Sprzedawca może to wykorzystać jako podstawę do odrzucenia każdej mniej niż hojnej oferty.Zabierz ze sobą do dealera zapasowy zestaw kluczy. Kiedy poproszą o klucze do twojego handlu, daj im zapasowe. Niektórzy dealerzy będą używać kluczyków do Twojego samochodu, aby zatrzymać Cię jako zakładnika, jeśli umowa nie zostanie zawarta. Chcesz tego uniknąć, więc upewnij się, że masz możliwość wyjścia z salonu w dowolnym momencie bez konieczności proszenia o klucze.Nie otrzymuj wszystkich dodatków oferowanych podczas negocjacji. Te rzeczy obejmują rozszerzone gwarancje, opcje pielęgnacji lakieru bezbarwnego i tkaniny. Zwykle możesz kupić te funkcje po zakupie samochodu za ułamek ceny. Ponadto, czy naprawdę chcesz płacić za te kilka funkcji przez cały okres pożyczki.Niezależnie od tego, czy chciałeś zaoszczędzić pieniądze, kupić świetny samochód, uniknąć kupna cytryny, czy po prostu móc przejąć kontrolę nad sytuacją, w tym artykule znajdziesz porady, których potrzebujesz. Wystarczy kilka prostych kroków, aby zdobyć potrzebną wiedzę. Kiedy użyjesz tego, czego się tutaj nauczyłeś, naprawdę dostaniesz to, czego chcesz.

Posted in Bez kategorii