Wykorzystaj w pełni swoje doświadczenie na kempingu

Kemping jest popularnym rodzajem wakacji, ponieważ można go łatwo odebrać i wyjechać bez zbytniego wysiłku w dowolnym momencie.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się blisko, czy daleko na wycieczkę na kemping, powinieneś trochę poczytać, aby poznać kilka ważnych porad związanych z kempingami, o których każdy powinien wiedzieć.Te duże, kolorowe plastikowe pojemniki do przechowywania stanowią doskonałe miejsce do przechowywania i porządkowania całego sprzętu kempingowego. W domu trzymaj go w szafie lub garażu, a tuż przed wyjazdem na kemping włóż go do bagażnika. Powinien być szczelny, suchy i łatwo dostępny.Czy wiesz, że proste lustro może uratować Ci życie? Jeśli biwakujesz i znajdujesz się w sytuacji przetrwania, proste ręczne lusterko może być używane do sygnalizowania pomocy w odległości wielu mil. Nie kupuj standardowego szklanego lustra, wiele sklepów z artykułami kempingowymi sprzedaje lustra wykonane z Lexanu, które będą unosić się na wodzie i są praktycznie niezniszczalne.Upewnij się, że zaplanowałeś trasę z wyprzedzeniem. Sprawdź, czy są jakieś specjalne miejsca, w których możesz się zatrzymać po drodze. Dzięki temu jazda będzie o wiele przyjemniejsza, a przy okazji będziesz się dobrze bawić. To prawda, że ??może być konieczne szybkie dotarcie do celu, ale jeśli masz czas, warto wybrać się na malowniczą trasę.Podczas biwakowania gotuj proste obiady, takie jak „gulasz hobo”. Po prostu przynieś ziemniaki, mięso mielone i warzywa. Pokrój warzywa i ziemniaki na swoim kempingu. Wykorzystaj w pełni swoje doświadczenie na kempingu

Używając folii aluminiowej jak miski, włóż składniki do środka i zwiń folię, aż jedzenie zostanie przykryte.

Połóż folię na rozgrzanych kamieniach lub węglach przy ognisku, a w końcu będziesz miał smaczny „gulasz”.Sprawdź swoją polisę ubezpieczenia medycznego. Możesz potrzebować innej polisy, jeśli wybierasz się do innego stanu. Staje się to jeszcze ważniejsze, jeśli podróż na kemping zabierze Cię do innego kraju. Semper paratus nie dotyczy tylko wojska! Być przygotowanym!Frisbee zapewnia doskonałe podparcie pod papierowymi talerzami i pozwala uniknąć zwykłego rozlania i upadków na kempingu! Złap tyle z nich, ile masz w domu lub na podwórku, lub kup kilka w lokalnym sklepie za dolary. Wygodnie układają się w stosy, ułatwiając pakowanie, zajmujące mało miejsca, i są niezwykle pomocne przy posiłkach malucha.Weź ze sobą takie rzeczy jak chustka i chusteczka. Te rzeczy mogą pomóc ci wyjść z opresji i pomóc w robieniu różnych rzeczy. Przekonasz się, że możesz ich używać na wiele różnych sposobów, więc zabierz je ze sobą na kemping.Jeśli jesteś nowy na kempingu, będziesz chciał przybyć na kemping wcześnie. Powodem tego jest to, że będziesz nowy na kempingu i zasadach, a to cię spowolni. Nie chcesz utknąć w rozbijaniu obozu po zmroku, więc przyjedź trochę wcześniej niż zwykle.Na kemping weź ze sobą pudełko z niezbędnymi zapasami. Dołącz zapałki, latarkę, narzędzia kuchenne i środek do czyszczenia rąk. Przygotuj się wcześniej. Pomyśl o wszystkich rzeczach, których możesz potrzebować na kilka dni przed wyjazdem, zwłaszcza jeśli będziesz daleko od sklepu.Na koniec powinieneś pamiętać o radach i wskazówkach tutaj, gdy jesteś poza domem na wycieczce na kemping. Nikt nie chce wracać do domu z wycieczki z powodu frustracji, ponieważ nie był świadomy tego, co powinien wiedzieć wcześniej. Powodzenia i miłej zabawy!

Posted in Bez kategorii