Eleganckie płytki inspirowane drewnem, betonem i lastryko

Płytki w kolorach neutralnych, kremowym, białym, szarym, czarnym, beżowym, mogą działać uspokajająco i wprowadzać do pomieszczenia odprężenie, styl i klasyczną elegancję.

Płytki w kolorach ziemi są często ponadczasowym wyborem i można je łatwo dopasować do większości mebli i akcesoriów. Pasują również do wielu pomieszczeń, urządzonych w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym. Mogą to być płytki gładkie, wzorzyste, inspirowane kamieniem, drewnem, betonem czy lastryko.

Eleganckie płytki inspirowane drewnem, betonem i lastryko

Płytki podłogowe w neutralnej kolorystyce drewna i betonu

Taki wybór płytek oferuje producent Provenza, znajdziemy tu płytki imitujące drewnianą deskę w ciepłym brązowym kolorze, oraz płytki inspirowane betonem, cementem czy lastryko w kolorystyce szarej w dwóch odcieniach. Możemy płytki układać na ścianie lub podłodze, doskonale sprawdzą się w łazienkach, kuchniach, przedpokoju czy na balkonie. Płytki gresowe są odporne na warunki atmosferyczne, są odporne na zarysowania i plamy, wodę oraz można je bez trudu wyczyścić standardowymi środkami do mycia. Podłogę z gresu można zamiatać, odkurzać i w razie potrzeby czyścić wilgotnym mopem lub ściereczką.

Obecnie modne są płytki proste, w neutralnych odcieniach szarych i kremowych, które tworzą gładkie tło dla umeblowania w pomieszczeniu. Podczas fugowania płytek można dopasować kolor fugi do odcienia płytek, aby naprawdę wydobyć naturalne wrażenie. Wybierz fugę kontrastową, jeśli chcesz, aby kształt płytek się wyróżniał. Popularne są czyste linie, oszczędność wzornictwa, aby uzyskać piękny, uporządkowany wygląd, wykorzystując płytki naśladujące naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i beton. Połączenie drewna i betonu na płytkach daje nam wiele możliwości projektowania przyjaznych i nowoczesnych wnętrz.

Na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Provenza/7738 możemy zakupić płytki od producenta Provenza. Są to płytki imitujące deskę drewnianą idealne na podłogi, oraz model inspirowany cementem, betonem czy lastryko w dwóch odcieniach szarości. Płytki o wyglądzie drewna dostępne są w rozmiarze 20×120 cm, natomiast szare w dwóch formatach, 60×60 cm i 60×120 cm. Możemy je dowolnie łączyć ze sobą w jednym pomieszczeniu, są to płytki gresowe rektyfikowane z matowym wykończeniem, będą odpowiednie na ściany i podłogi.

Posted in Dom