Suplementy białkowe pozwolą na budowanie większych mięśni

Ćwiczenia, chociaż nie są wymagane, aby schudnąć czy uzyskać większe mięśnie, mogą pomóc szybciej osiągnąć zamierzone wyniki.

Podnoszenie ciężarów ma szczególnie dobre rezultaty, jeśli chcesz zbudować masę mięśniową. Podnosząc ciężary, spalisz dużo kalorii i zapobiegniesz spowolnieniu metabolizmu, co jest częstym efektem ubocznym utraty wagi. Spróbuj chodzić na siłownię trzy do czterech razy w tygodniu, aby podnosić ciężary. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią, poproś trenera o radę jak używać poszczególnych urządzeń.

Suplementy białkowe pozwolą na budowanie większych mięśni

Najlepsze suplementy na masę powinny zawierać białko

Jeśli podnoszenie ciężarów nie jest dla ciebie odpowiednią opcją, wykonywanie ćwiczeń cardio, takich jak spacery, jogging, bieganie, jazda na rowerze lub pływanie, jest bardzo korzystne dla utraty wagi i ogólnego stanu zdrowia. Diety wysokowęglowodanowe w połączeniu z siedzącym trybem życia stworzyły epidemię otyłości i cukrzycy na całym świecie. Około dwie trzecie populacji ludzi ma nadwagę lub otyłość, stan przedcukrzycowy lub cukrzycę. Tylko około 20 procent osób z cukrzycą lub stanem przedcukrzycowym ma prawidłową wagę.

Aby rozwiązać problem z poziomem cukru we krwi, możesz całkowicie wyeliminować węglowodany, stosując dietę ketogeniczną. Możesz też zjeść bardziej umiarkowaną ilość węglowodanów w diecie wysokobiałkowej i stworzyć odpowiednie warunki do budowania mięśni. Dodatkowo mięśnie spalają około trzy razy więcej kalorii na kilogram masy niż tłuszcz. Tak więc, gdy zrzucisz tkankę tłuszczową i dodasz mięśnie, twoja waga może się nie zmienić, ale spowodujesz znaczną zmianę w swoim wyglądzie, jednocześnie zwiększając tempo metabolizmu spoczynkowego. Dodatkowo wiele osób budując masę mięśniową zażywa suplementy diety zawierające białko, które jest głównym budulcem tkanki mięśni.

Z pewnością spożywane białka będzie odpowiednim rozwiązaniem dla tych osób, które chcą zwiększyć siłę i wielkość swoich mięśni, a najlepsze suplementy na masę zawierają dużo białka w swoim składzie. W sprzedaży znajdziemy zarówno suplementy do spożywania przed treningiem, jak i po, zazwyczaj w formie proszku do wymieszania z wodą, mlekiem lub innym napojem.

Posted in Dom