Łózko drewniane tapicerowane

Drewno to jeden z najpopularniejszych materiałów używanych do produkcji łóżek. Drewniany stelaż łóżka to już niejako klasyka wyposażenia sypialni z którą zetknał się każdy z nas. Poza swymi zaletami takimi jak wytrzymałość i ekologiczność, drewno posiada również swoje wady na które wskazują użytkownicy i miłośnicy mebli z naturalnych materiałów.

Łózko drewniane tapicerowane

Wady łóżek drewnianych.

Dość często wymienianą wadą jest surowość materiału, która nie zawsze dobrze komponuje się z wystrojem pomieszczenia. Surowość drewna pasuje do prostych pomieszczeń jednak nie zawsze współgra z miejscami urządzonymi w miękkim ciepłym stylu.

Dość częstym zarzutem jest też twardość mebli wykonanych z drewna. Nie każdy lubi twarde gładkie powierzchnie o naturalnych barwach.

Łóżko drewniane tapicerowane.

Rozwiązaniem dla miłośników mocnego i ekologicznego materiału z szeroką możliwością dopasowania do wnętrza i wygodą może okazać się łóżko drewniane tapicerowane.

Coraz większą popularność na rynku mebli do sypialni zdobywa rozwiązanie łączące ze sobą drewno i materiały tapicerskie. Łóżko drewniane tapicerowane pozwala dowolnie dopasować stelaż do sypialni, równocześnie nie rezygnując z naturalności i wytrzymałości materiału.

Tapicerka cała czy częściowa?

Łóżko drewniane tapicerowane może mieć tapicerowany jedynie zagłówek. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli oprzeć wygodnie głowę na miękkich poduszkach, nie walcząc z poduszką wciąż zsuwająca się po śliskim drewnie lub ścianie za łóżkiem.

Pokrycie tapicerką całości ramy łóżka zapewni nam możliwość dowolnego dopasowania materiałów i kolorów tak żeby łóżko drewniane tapicerowane pasowało do wystroju całego pomieszczenia i tworzyło z nim harmonijną całość. Dodatkowo sprawi to że w kontakcie ze skórą rama łóżka będzie ciepła, miękka i przyjemna.

Łóżko drewniane tapicerowane zdobywa coraz większą popularność wśród konsumentów dzięki swojej wielofunkcyjności. Wymagający klient stawiający na ekologiczność i prozdrowotne walory materiałów w sypialni nie musi rezygnować z atrakcyjności i dużego wyboru kolorystyki i stylów. Dla osób które chętnie widziałyby w swoim domu więcej materiałów naturalnych ale, równocześnie nie odpowiada im surowość która, nie pasuje do wnętrz, łóżko drewniane tapicerowane również jest ratunkiem. Elegancko tapicerowane łóżko bez najmniejszego problemu wpasuje się w wystrój pomieszczenia glamour. Równocześnie zapewniając właścicielowi zdrowy sen na łóżku z naturalnych materiałów, które z całą pewnością wytrzymają długie lata nie tracąc nic ze swoich walorów.

Posted in Dom