Nowy na iPadzie? Te wskazówki pomogą Ci

Bardzo niewielu użytkowników iPada uwolniło pełny potencjał iPada.

Nauka obsługi iPada w sposób, w jaki został opracowany do użytku, jest niezbędna do pełnego zrozumienia jego możliwości. Kontynuuj czytanie, aby odblokować potencjał swojego iPada dzięki wskazówkom i wskazówkom wymienionym poniżej.Jedną z największych zalet iPada jest to, że pozwala szybko sprawdzić pocztę e-mail. Jeśli otrzymujesz dużą liczbę e-maili w ciągu dnia, może to w rzeczywistości wyczerpywać baterię. Urządzenie jest skonfigurowane do częstego i automatycznego sprawdzania nowych wiadomości. Zamiast ustawiać powiadamianie o nowych wiadomościach co kilka minut, przejdź do ustawień Poczta, Kontakty i Kalendarze, aby dostosować częstotliwość sprawdzania poczty.Dowiedz się wszystkiego, co może zrobić przełącznik boczny na iPadzie. Jest to wygodny sposób włączania i wyłączania alertów dźwiękowych bez wpływu na odtwarzany dźwięk. Możesz także użyć go do zablokowania ekranu, aby nie obracał się automatycznie. Jeśli chcesz użyć go do innej funkcji, możesz to zmienić w menu Ustawienia ogólne.Możesz zatrzymać irytujące wiadomości dołączające do Wi-Fi na iPadzie. Jeśli jesteś zmęczony ciągłym proszeniem o dołączenie do różnych sieci Wi-Fi, możesz to zrobić w Ustawieniach i Wi-Fi. Wyłącz opcję Pytaj o dołączenie do sieci. Nadal możesz dołączyć do dowolnej sieci, którą już masz z tego ekranu, po prostu nie będziesz stale nękany.Chcesz umieścić Kalendarz Google w aplikacji kalendarza na iPada? Po prostu przejdź do Poczty, Kontaktów i kalendarzy. Wybierz Dodaj konto, a następnie stuknij w Inne. Stuknij w konto CalDAV, a następnie wprowadź informacje dla Google. Następnie wyjdź z aplikacji ustawień i dotknij aplikacji kalendarza. Nowy na iPadzie? Te wskazówki pomogą Ci

Wszystkie informacje z Twojego Kalendarza Google powinny być teraz na wyciągnięcie ręki.Jeśli chcesz, aby wiele stron było otwartych jednocześnie, wyświetlaj każdą nową stronę jako nową kartę.

Podczas przeglądania w Safari przytrzymaj link, a pojawi się menu. Przejdź do wyskakującego menu i możesz otwierać nowe linki.Większość ludzi wie, że kartę SD można podłączyć do iPada bezpośrednio z aparatu, aby przeglądać zdjęcia. Wiele osób nie wie, że można kupić zestaw połączeniowy, aby podłączyć aparat do iPada. Możesz przeszukać internetowy sklep Apple Store, aby znaleźć odpowiedni dla swojego aparatu.Jeśli używasz iPada do wprowadzania dużej ilości tekstu, skorzystaj z tej wskazówki, która pozwala zaoszczędzić czas. Kiedy dojdziesz do końca zdania, nie wpisuj kropki. Zamiast tego możesz szybko dwukrotnie dotknąć spacji. Spowoduje to automatyczne wstawienie kropki, po której następuje pojedyncza spacja, aby rozpocząć następne zdanie.Chroń swoje informacje, które przechowujesz na iPadzie. Użyj blokady kodu dostępu, aby zablokować iPada, jeśli hasło zostanie wprowadzone niepoprawnie dziesięć razy. Można to zrobić, przechodząc do menu Ustawienia, wybierając Ogólne, następnie Blokada kodu dostępu, a na końcu opcję Wymaż dane. W ten sposób, jeśli nieupoważniona osoba spróbuje uzyskać dostęp do iPada, wszystko zostanie usunięte.Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii, iPad jest dla Ciebie naprawdę interesujący. Chociaż nie jest to aparat na profesjonalnym poziomie, jest to wyjątkowo dobry aparat amatorski. Co lepsze, istnieje wiele aplikacji, które pozwalają manipulować zdjęciem bezpośrednio na samym iPadzie!Jesteś teraz wyposażony w jedne z najlepszych wskazówek i sztuczek znanych z korzystania z iPada. Wypróbuj je, a wkrótce będziesz mieć doświadczenie z iPadem, które powinieneś mieć. Kontynuuj poznawanie swojego iPada, a zobaczysz, że możliwości są prawie nieograniczone w tym, co może zrobić.

Posted in Bez kategorii